Lech Poznan vs Stal Mielec, wynik spotkania - 3-1

Lech Poznan vs Stal Mielec, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-04-24 10:30 na obiekcie sportowym INEA Stadion rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Stal Mielec.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Dominik Steczyk 2' 0-1 Maksymilian Sitek João Amaral 12' 1-1 Mikael Ishak Mikael Ishak 31' 2-1 Pedro Rebocho Mateusz Żyro 49' 3-1

Żółte kartki Lech Poznan: Dawid Kownacki 79'

Żółte kartki Stal Mielec: Maciej Domański 61'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania to Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Warta Poznań natomiast Stal Mielec z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Slask Wroclaw.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze jak Dawid Kownacki Maciej Domański wielokrotnie gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, że spotkania nudzą. Często obserwujemy brutalne faule, idealnie wyliczone asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Lech Poznan i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, INEA Stadion.