Spotkanie Jagiellonia - Lech Poznan, wynik 1-2

Dnia 2022-11-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jagiellonia i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: M. Ishak 45' 0-1 R. Murawski M. Skrzypczak 45' 1-1 Jesús Imaz F. Szymczak 90' 1-2 M. Ishak

Żółte kartki Jagiellonia: Wojciech Łaski 38' Nené 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 25' Alan Czerwiński 53'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin natomiast Lech Poznan podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Miedz Legnica.

Liczni fani śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Wojciech Łaski Michał Skóraś nieustannie gwarantują swoim kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że są to zmagania nudne. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, widowiskowe asysty czy gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Jagiellonia i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.