Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz między Pogon Szczecin i Lech Poznan: 5-0

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin oraz Lech Poznan wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

Dnia 2023-10-01 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Lech Poznan.

Gole strzelali: Fredrik Ulvestad 17' 1-0 Kamil Grosicki Alexander Gorgon 33' 2-0 Fredrik Ulvestad Vahan Bichakhchyan 39' 3-0 Fredrik Ulvestad Kamil Grosicki 47' 4-0 Mariusz Fornalczyk 90' 5-0 Adrian Przyborek

Żółte kartki Pogon Szczecin: Fredrik Ulvestad 29' Valentin Cojocaru 48' Kamil Grosicki 66'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Jagiellonia natomiast Lech Poznan zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Jagiellonia.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Fredrik Ulvestad raz za razem zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między piłkarzami są zagorzałe, nie często okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.