Na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2024-04-13 15:30 odbyło się spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 2-1

W dniu 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30 na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Puszczy Niepołomice i Lecha Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 2-0. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego starcia.

Relacja z meczu Puszcza Niepołomice - Lech Poznań

Dziś na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się starcie pomiędzy drużyną gospodarzy - Puszcza Niepołomice a Lech Poznań. Spotkanie to wzbudzało ogromne emocje wśród kibiców, którzy licznie zjawili się na trybunach, tworząc fantastyczną atmosferę piłkarskiego święta.

Arbiter Bartosz Frankowski rozpoczął mecz o godzinie 15:30, a już w 7. minucie J. Majchrzak poprowadził Gospodarzy na prowadzenie strzelając pierwszego gola! Piłkarze Puszczy prezentowali się znakomicie, co udokumentowali drugim trafieniem w 23. minucie, kiedy to A. Crăciun podwyższył prowadzenie po asyście J. Serafina. Lech Poznań próbował odzyskać inicjatywę, lecz defensywa Gospodarzy była niezłomna.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu. Mimo zaciętej walki na boisku, to Lech Poznań zdołał zmniejszyć straty, kiedy M. Ishak zdobył honorowego gola dla Gości w 87. minucie po podaniu F. Marchwińskiego. Mimo desperackich wysiłków, nie udało im się jednak wyrównać stanu meczu.

Gospodarze zostali ukarani żółtymi kartkami: Jakub Serafin w 55. minucie oraz Michał Koj w kolejnej minucie. Z kolei w barwach Lecha kartki otrzymali Miha Blažič (24') oraz Afonso Sousa (55').

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Puszczy Niepołomice. To zwycięstwo na pewno doda skrzydeł gospodarzom przed zbliżającymi się spotkaniami z Cracovią Kraków, Koroną Kielce i Pogonią Szczecin. Z kolei Lech Poznań będzie musiał odbudować morale przed kolejnymi meczami z ŁKS Łódź, Cracovią Kraków oraz Ruchem Chorzów.