Na obiekcie Stadion Poznań miał miejsce mecz między Lech Poznan oraz Raków Częstochowa: końcowy wynik 0-1

Lech Poznan vs Raków Częstochowa 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-03-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 50' 0-1 Fran Tudor

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 88' Bartosz Salamon 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 30' Giannis Papanikolaou 68' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Warta Poznań.

Oddani kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Nika Kvekveskiri Patryk Kun nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Stale natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne gole czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.