Na obiekcie Stadion Poznań odbył się mecz pomiędzy Lech Poznan i Jagiellonia zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Lech Poznan a Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: A. Sobiech 29' 1-0 F. Dagerstål Ľ. Šatka 56' 2-0 R. Murawski

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 34' Radosław Murawski 78'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 31' Aurelien Nguiamba 36' Bojan Nastić 54' Izrael Puerto 66' Izrael Puerto 89'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Jagiellonia: Izrael Puerto 89'

Główny sędzia meczu - Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Jagiellonia z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Joel Pereira Taras Romanczuk raz za razem zaserwowały kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe faule, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż mecze nas męczą. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Lech Poznan i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Poznań.