Na stadionie INEA stadion dnia 2021-10-02 15:30 odbył się mecz między Lech Poznan i Slask Wroclaw - wynik końcowy 4-0

W dniu 2021-10-02 15:30 na stadionie INEA stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan a Slask Wroclaw zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: J. Amaral 2' 1-0 J. Kaminski 30' 2-0 J. Kaminski 54' 3-0 D. Ramirez M. Ishak 56' 4-0 J. Kaminski

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Slask Wroclaw: D. Stiglec 17'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Stal Mielec. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza.

Wierni fani futbolu śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo D. Stiglec nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Cieszące oko walki między drużynami bywają nader zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że spotkania męczą kibica. Zdarzają się przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Lech Poznan oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, INEA stadion.