Spotkanie Lech Poznan - Wisla Plock dnia 2021-10-22 18:30: 4-1

W dniu 2021-10-22 18:30 na obiekcie sportowym INEA stadion rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Lech Poznan a Wisla Plock zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: B. Salamon 14' 1-0 Dani Ramírez D. Lagator 16' 1-1 D. Michalski R. Murawski 53' 2-1 J. Kamiński 77' 3-1 João Amaral João Amaral 88' 4-1

Żółte kartki Lech Poznan: Barry Douglas 22' Michał Skóraś 88'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 39' Piotr Tomasik 43'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lech Poznan zmierzy się już z Unia Skierniewice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Wisla Plock z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Barry Douglas Mateusz Szwoch wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska usypiające. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty i bramki, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Wisla Plock w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, INEA stadion.