Legia Warszawa vs Lech Poznan, wynik meczu - 0-1

Legia Warszawa vs Lech Poznan zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-10-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Legia Warszawa oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: Mikael Ishak 54' 0-1 Pedro Rebocho Mikael Ishak 90' 0-2

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 36' Bartosz Slisz 84' Artur Jędrzejczyk 84' Rafael Lopes 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 25' Jesper Karlström 33'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Napoli, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Świt Skolwin a Lech Poznan z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Unia Skierniewice oraz Stal Mielec.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Mateusz Wieteska Antonio Milić stale zapewniają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Potyczki między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska usypiające. Regularnie trafiamy na niezwykłe bramki i asysty, ostre faule zakończone czerwoną kartką dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Legia Warszawa i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.