Lech Poznan vs Stal Mielec, wynik meczu 0-2

W dniu 2022-07-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Lech Poznan a Stal Mielec.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan oraz Stal Mielec wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: P. Wlazło 14' 0-1 M. Matras M. Domański 64' 0-2 P. Maj

Żółte kartki Lech Poznan: Maksymilian Pingot 45'

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 40'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Dinamo Batumi, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin natomiast Stal Mielec podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Gornik Zabrze.

Fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Maksymilian Pingot Piotr Wlazło częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na wspaniałe gole i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Lech Poznan oraz Stal Mielec jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Poznań.