Zaglebie Lubin - Lech Poznan, wynik spotkania: 2-3

Zaglebie Lubin - Lech Poznan 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Lech Poznan wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2021-12-05 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 17. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Lech Poznan.

Gole strzelali: Antonio Milić 8' 0-1 Barry Douglas João Amaral 14' 0-2 Kamil Kruk 49' 1-2 Jakub Żubrowski Jakub Kamiński 53' 1-3 Adriel D'Avila Ba Loua Lorenco Šimić 59' 2-3

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kamil Kruk 2'

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 70' Pedro Tiba 75'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Górnik Łęczna a Lech Poznan zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i piłkarze jak Kamil Kruk Adriel D'Avila Ba Loua częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Stale obserwujemy nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Lubin oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.