Spotkanie pomiędzy Warta Poznań oraz Lech Poznan zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-05-14 13:00

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań a Lech Poznan zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-05-14 13:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Kopczyński 10' 1-0 João Amaral 22' 1-1 M. Ishak 45' 1-2 Pedro Rebocho

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 75' Niilo Mäenpää 82'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 24' Dawid Kownacki 30'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz . Kolejno natomiast Lech Poznan z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj fani śledzą fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Robert Ivanov Jesper Karlström raz za razem sprawiają wspaniałym fanom wiele emocji. Obserwujemy przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy graczami bywają nader zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Warta Poznań oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.