Mecz Stal Mielec kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0

Stal Mielec kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-01-27 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Stal Mielec a Lech Poznan.

Gole strzelali:

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 45' Mateusz Matras 58' Maciej Domański 84' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 3' Bartosz Salamon 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu - Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Lech Poznan z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Wisla Plock.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Arkadiusz Kasperkiewicz Radosław Murawski częstokroć zagwarantowały własnym stałym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Zdarzają się nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Stal Mielec i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.

Chcesz nauczyć się czegoś nowego o typowaniu meczów? Sprawdź ten link!