Mecz pomiędzy Lech Poznan oraz Warta Poznań zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie INEA stadion

Lech Poznan - Warta Poznań 2-0. W dniu 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym INEA stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Lech Poznan a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznan i Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: A. Milić 53' 1-0 Joel Pereira M. Ishak 64' 2-0 N. Kvekveskiri

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 60'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 54' Mateusz Kuzimski 63' Jayson Papeau 88' Dawid Szymonowicz 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom natomiast Warta Poznań podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin.

Liczni fani śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Joel Pereira Jakub Kiełb nieustannie serwują wyborowym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak INEA stadion.