lMecz Raków Częstochowa kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 2-2

 

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-09-12 15:30 na stadionie Stadion Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Cebula 14' 1-0 S. Musiolik 48' 2-0 F. Sturgeon J. Amaral 57' 2-1 J. Kaminski M. Ishak 73' 2-2

Żółte kartki Raków Częstochowa: M. Poletanovic 31' T. Petrasek 70' M. Wdowiak 90'

Żółte kartki Lech Poznan: P. Tiba 69' M. Ishak 70' M. Skorza 72' B. Douglas 87'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu to S. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Legia Warszawa a Lech Poznan z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz SKRA Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Poletanovic P. Tiba wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na niezwykłe bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Raków.