Na stadionie Stadion Energa Gdańsk dnia 2022-02-20 16:30 odbyło się spotkanie Lechia Gdansk kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 1-0

Lechia Gdansk kontra Lech Poznan 1-0. W dniu 2022-02-20 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Filip Koperski 86' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 40' Jarosław Kubicki 46'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Lech Poznan z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Raków Częstochowa.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Maciej Gajos częstokroć zapewniły własnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, wyjątkowe gole czy asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Warto więc oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.