Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-05-14 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa i Lech Poznan: 0-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-05-14 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Lech Poznan.

Gole strzelali: Filip Marchwiński 32' 0-1 Nika Kvekveskiri Kristoffer Velde 73' 0-2

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 46'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 46' Artur Sobiech 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i .

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Ben Lederman Jesper Karlström raz za razem zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nudzą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Raków Częstochowa i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.