Mecz między Warta Poznań i Lech Poznan dnia 2022-09-18 15:30 na obiekcie Stadion Poznań - końcowy wynik 0-1

Warta Poznań vs Lech Poznan zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2022-09-18 15:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się Warta Poznań i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań i Lech Poznan wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Afonso Sousa 53' 0-1 Filip Szymczak

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 9' Kajetan Szmyt 86' Dimitrios Stavropoulos 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 39' Giorgi Tsitaishvili 62'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Hapoel Beer Sheva i Radomiak Radom.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Adam Zreľák Kristoffer Velde często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Interesujące potyczki między drużynami futbolowymi są niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nużące. Obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Warta Poznań i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.