Spotkanie Wisla Krakow vs Lech Poznan zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-03-13 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Wisla Krakow vs Lech Poznan 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-03-13 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Lech Poznan.

Gole strzelali: Zdeněk Ondrášek 43' 1-0 Stefan Savić Antonio Milić 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Luis Fernández 31' Momo Cissé 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 4' Dawid Kownacki 27'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Olimpia Grudziądz.

Dzisiaj liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Luis Fernández Michał Skóraś często serwują wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz gole zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Wisla Krakow oraz Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.