Spotkanie Gornik Zabrze vs Lech Poznan na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2022-10-16 16:30 - 1-2

Pierwsza część spotkania między Gornik Zabrze i Lech Poznan zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-16 16:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Lech Poznan.

Gole strzelali: Mikael Ishak 4' 0-1 Szymon Włodarczyk 10' 1-1 Mikael Ishak 67' 1-2

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 56' Blaž Vrhovec 71' Erik Janža 77'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 51' Mikael Ishak 57' Nika Kvekveskiri 90' Filip Bednarek 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź natomiast Lech Poznan z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Austria Vienna.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Jonatan Kotzke Radosław Murawski często sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Nieustannie natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Gornik Zabrze i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.