Wisla Plock vs Lech Poznan, wynik spotkania - 0-1

Wisla Plock vs Lech Poznan, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Plock i Lech Poznan wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-04-16 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Wisla Plock a Lech Poznan.

Gole strzelali: D. Kownacki 44' 0-1 M. Skóraś

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 5' Kristián Vallo 50' Mateusz Szwoch 76'

Żółte kartki Lech Poznan: João Amaral 36' Dawid Kownacki 77'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu - Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Plock stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Warta Poznań natomiast Lech Poznan z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Oddani fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Anton Krivotsyuk João Amaral systematycznie serwują własnym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Nieustannie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i gole, ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich iśledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wisla Plock i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.