Lech Poznan kontra Legia Warszawa, wynik meczu - 1-1

Lech Poznan kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-04-09 15:30 na stadionie INEA Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznan oraz Legia Warszawa wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Ľ. Šatka 30' 1-0 D. Kownacki Rafael Lopes 40' 1-1 Josué

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 45'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lirim Kastrati -5' Filip Mladenović -5' Mattias Johansson 6' Bartosz Slisz 29'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 90'

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna natomiast Legia Warszawa z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Mikael Ishak Lirim Kastrati stale serwują wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Natrafiamy na widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan oraz Legia Warszawa jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, INEA Stadion.