Dnia 2022-02-06 16:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Cracovia Krakow i Lech Poznan - końcowy wynik 3-3

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Lech Poznan wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2022-02-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Lech Poznan.

Gole strzelali: Michał Rakoczy 18' 1-0 João Amaral 29' 1-1 Mikael Ishak Jakub Kamiński 47' 1-2 João Amaral João Amaral 67' 1-3 Mikael Ishak Jakub Myszor 77' 2-3 Sergiu Hanca Filip Balaj 90' 3-3 Jakub Myszor

Żółte kartki Cracovia Krakow: Otar Kakabadze 46' Sergiu Hanca 48' Matej Rodin 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 85'

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Sergiu Hanca 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Nieciecza a Lech Poznan zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Pogon Szczecin.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Otar Kakabadze Ľubomír Šatka stale sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Cracovia Krakow i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.