Mecz Legia Warszawa vs Lech Poznan, wynik 0-0

W niedzielę, 12 listopada 2023 r., na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Pomimo sporego zaangażowania ze strony obu drużyn, mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym 0-0. Zarówno na przerwie, jak i na koniec regulaminowego czasu gry, na tablicy wyników widniał remis. Oba zespoły zaprezentowały się solidnie, ale brak skuteczności w wykończeniu akcji przekreślił szanse na zwycięstwo.+

Mecz pomiędzy drużynami: Legia Warszawa oraz Lech Poznan

Wynik końcowy: 0-0

Data i godzina meczu: 2023-11-12 16:30

Liga: Ekstraklasa

Kolejka: 15

Miejsce rozgrywki: Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

W niedzielnym starciu dwóch czołowych zespołów ligi Ekstraklasy, Legia Warszawa podejmowała na własnym terenie drużynę Lechii Poznań. Mecz, który obfitował w emocje, niestety nie przyniósł rozstrzygnięcia, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, wypełniony po brzegi kibicami, stworzył niesamowitą atmosferę. Widzowie oczekiwali widowiska, ale niestety piłkarze nie spełnili tych oczekiwań.

Bramki:

Nie padła żadna bramka, a obie drużyny nie potrafiły wykorzystać swoich szans na zdobycie gola.

Kartki żółte dla drużyny gospodarzy:

Tomáš Pekhart 14'

Steve Kapuadi 87'

Blaž Kramer 90'

Kartki żółte dla drużyny przeciwników:

Radosław Murawski 64'

Mikael Ishak 73'

Mecz sędziował: Piotr Lasyk, Polska

Legia Warszawa w najbliższym czasie czekają trudne starcia z drużynami Warty Poznań, Aston Villi oraz Zaglebiem Lubin. Natomiast Lech Poznań zmierzy się z zespołami Widzewa Łódź, Korony Kielce oraz Arką Gdynia.