Mecz między Lech Poznan i Piast Gliwice na stadionie Stadion Poznań - końcowy wynik 1-0

Lech Poznan kontra Piast Gliwice, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-08-28 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Afonso Sousa 5' 1-0 Filip Szymczak

Żółte kartki Lech Poznan: Afonso Sousa 7' Joel Pereira 70' Nika Kvekveskiri 76' Barry Douglas 82'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 11' Grzegorz Tomasiewicz 72' Jakub Czerwiński 76' Michael Ameyaw 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Villarreal natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Lechia Dzierżoniów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Afonso Sousa Alexandros Katranis wielokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między graczami okazują się zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze przynudzają. Z tego względu warto przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lech Poznan i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Poznań.