Dnia 2021-12-19 14:00 na obiekcie INEA stadion miało miejsce spotkanie między Lech Poznan i Gornik Zabrze - 2-1

Dnia 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym INEA stadion odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się Lech Poznan i Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan i Gornik Zabrze wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Jesús Jiménez 36' 0-1 Bartosz Nowak Nika Kvekveskiri 44' 1-1 Joel Pereira Antonio Milić 90' 2-1

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 49' Pedro Tiba 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 39' Erik Janža 63'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa.

Dzisiaj oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Nika Kvekveskiri Robert Dadok niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Nieustannie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, idealne asysty i gole zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki między graczami okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to mecze nużące. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Lech Poznan i Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak INEA stadion.