Mecz Warta Poznań kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 0-2

Warta Poznań kontra Lech Poznan 0-2. W dniu 2023-09-17 15:30 na stadionie Enea Stadion odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Warta Poznań a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Filip Marchwiński 28' 0-1 Afonso Sousa Filip Dagerstål 81' 0-2 Adriel D'Avila Ba Loua

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Bartkowski 30' Kajetan Szmyt 63' Dimitrios Stavropoulos 72'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Warta Poznań stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami KSZO 1929 i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lech Poznan z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Pogon Szczecin.

Bardzo często kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Jakub Bartkowski nader często zaserwowały wyborowym sympatykom wiele emocji. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, nie często bywa, że spotkania nudzą. Ustawicznie natrafiamy na brutalne faule kończące się żółtą kartką, idealne bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Warta Poznań oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Enea Stadion.