Spotkanie Lech Poznan kontra Widzew Łódź, wynik końcowy 2-0

Lech Poznan kontra Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2022-09-04 15:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan a Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: João Amaral 80' 1-0 Mikael Ishak Mikael Ishak 81' 2-0 Giorgi Tsitaishvili

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 61'

Żółte kartki Widzew Łódź: Mateusz Żyro 43' Juliusz Letniowski 52'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Austria Vienna a Widzew Łódź z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Michał Skóraś Mateusz Żyro wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Wielokrotnie obserwujemy efektowne asysty czy gole, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Lech Poznan oraz Widzew Łódź i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Poznań.