Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-03-12 14:00 odbyło się spotkanie między Piast Gliwice oraz Lech Poznan zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2023-03-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice i Lech Poznan zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Patryk Dziczek 64' 1-0 Michał Chrapek 64' 2-0 Nika Kvekveskiri 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Ariel Mosór 89' Arkadiusz Pyrka 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 45' Michal Gurgul 77' Joel Pereira 88'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Slask Wroclaw a Lech Poznan z Djurgardens IF. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Ariel Mosór Michał Skóraś często zapewniają wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Potyczki między drużynami piłkarskimi są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska nie są warte uwagi. Obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Piast Gliwice i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.