Lech Poznan kontra Miedz Legnica, wynik spotkania - 1-0

Lech Poznan kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-02-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu między Lech Poznan oraz Miedz Legnica wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Mikael Ishak 17' 1-0 Filip Dagerstål

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 86'

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 2' Giannis Masouras 84'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Bodo/Glimt i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Filip Marchwiński Levent Gülen bardzo często zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Ustawicznie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealne bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Lech Poznan oraz Miedz Legnica w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.