Back to Top

Mecz Lech Poznan kontra Warta Poznań 2-0

Mecz Lech Poznan vs Warta Poznań zakończony wynikiem 2-0

W meczu 25. kolejki Ekstraklasy drużyna Lecha Poznań podejmowała na własnym stadionie Wartę Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym wyniku. Mecz odbył się 15 marca 2024 roku o godzinie 19:30 na Enea Stadionie. W relacji z tego starcia przyjrzymy się dokładniej przebiegowi tego lokalnego pojedynku.

Gornik Zabrze - Lech Poznan 0-0

Gornik Zabrze - Lech Poznan, wynik spotkania: 0-0

W środowym starciu dwóch drużyn z czołówki Ekstraklasy, Górnik Zabrze podejmował u siebie Lecha Poznań na Stadionie im. Ernesta Pohla. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, choć obie ekipy miały swoje okazje na strzelenie bramki. Starcie to odbyło się 2 dni temu, o godzinie 19:00, w ramach 24. kolejki ligowej.

Jagiellonia - Lech Poznan zakończony wynikiem 1-2

Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Jagiellonia vs Lech Poznan: wynik 1-2

W miniony weekend na Stadionie Miejskim odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy Jagiellonią a Lechem Poznań. Spotkanie to było 21. kolejką Ekstraklasy i zakończyło się zwycięstwem Lecha wynikiem 2-1. Mimo determinacji gospodarzy, Lech zdołał wywalczyć cenne trzy punkty, prowadząc już 2-0 na przerwę. Czy Jagiellonia zdołała odrobić straty? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz Lech Poznan - Piast Gliwice 0-1

Mecz Lech Poznan kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Enea Stadion dnia 2023-12-10 11:30

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Enea Stadion odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lech Poznań i Piast Gliwice. Spotkanie było częścią 18. kolejki Ekstraklasy i zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść drużyny Piasta Gliwice, któremu udało się zdobyć zwycięskiego gola. Pomimo zaciętej walki, żadna z drużyn nie zdołała otworzyć wyniku w pierwszej połowie, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu w drugiej części spotkania.

Mecz pomiędzy Raków Częstochowa vs Lech Poznan 4-0

Raków Częstochowa kontra Lech Poznan, wynik spotkania: 4-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa a Lechem Poznań zakończył się spektakularnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali zdecydowanie 4-0. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 16:30 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, było jednostronną dominacją drużyny z Częstochowy, która już na przerwę prowadziła 3-0. To kolejna emocjonująca kolejka Ekstraklasy, która dostarczyła kibicom niezapomnianych wrażeń.

Lech Poznan kontra Zaglebie Lubin, wynik 2-0

Mecz Lech Poznan vs Zaglebie Lubin na stadionie Enea Stadion - końcowy wynik 2-0

W dniu 10 lutego 2024 roku na Enea Stadion odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań i Zagłębie Lubin w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętej rywalizacji, to Lech Poznań wyszedł zwycięsko z boiska, pokonując Zaglebie Lubin 2-0. Już w pierwszej połowie Lech zdobył bramkę, a w drugiej potwierdził swoją przewagę. Jak potoczył się dalszy przebieg meczu? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły!

Mecz Korona Kielce - Lech Poznan zakończony wynikiem 0-1

Spotkanie między Korona Kielce oraz Lech Poznan na stadionie Suzuki Arena - 0-1

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Suzuki Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami Korona Kielce i Lech Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem Lecha Poznań 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to drużyna gości zdołała zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 17. kolejce Ekstraklasy.

Mecz Lech Poznan vs Slask Wroclaw wynik meczu 0-0

Spotkanie Lech Poznan - Slask Wroclaw zakończone wynikiem 0-0

W miniony czwartek na Enea Stadionie odbył się pojedynek pomiędzy Lechem Poznań a Śląskiem Wrocław, który zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy przeciwnika, co sprawiło, że punkty zostały podzielone. Mecz odbył się w ramach 22. kolejki Ekstraklasy, a widzowie zgromadzeni na trybunach mieli okazję obejrzeć zacięte starcie dwóch równorzędnych zespołów.

Mecz pomiędzy Radomiak Radom - Lech Poznan wynik meczu 2-2

Radomiak Radom vs Lech Poznan, wynik meczu - 2-2

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Stadionie im. Braci Czachorów odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Lech Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo że Lech Poznań prowadził 1-0 na przerwę. Mecz ten miał miejsce w ramach 19 kolejki Ekstraklasy, przyciągając uwagę kibiców z całej Polski.

Lech Poznan - Widzew Łódź 1-3

Dnia 2023-11-26 16:30 na stadionie Enea Stadion odbyło się spotkanie Lech Poznan kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 1-3

W meczu 16. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań podejmował drużynę Widzewa Łódź na własnym boisku Enea Stadion. Po zaciętym starciu, to ekipa gości cieszyła się z trzech punktów, pokonując gospodarzy 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Widzewa, a ostateczny rezultat ustalono na 1-3. Mecz odbył się 26 listopada 2023 roku o godzinie 16:30.