Mecz pomiędzy Slask Wroclaw oraz Lech Poznan dnia 2023-02-26 16:30: 2-1

W dniu 2023-02-26 16:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Slask Wroclaw a Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Erik Expósito 34' 1-0 John Yeboah 57' 2-0 Michał Skóraś 88' 2-1 Jo?o Amaral

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 49' Victor Garcia Marin 66' Victor Garcia Marin 72' Patrick Olsen 85'

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 67'

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Victor Garcia Marin 72'

Czerwone kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 33'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Lech Poznan z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Djurgardens IF oraz Piast Gliwice.

Dzisiaj oddani kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Martin Konczkowski Nika Kvekveskiri stale gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty oraz gole, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami są zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska nudzą fana. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Slask Wroclaw oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.