Mecz Lech Poznan vs Raków Częstochowa dnia 2022-10-30 16:30 na stadionie Stadion Poznań - 1-2

W dniu 2022-10-30 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Patryk Kun 49' 0-1 Bartosz Nowak Michał Skóraś 67' 1-1 Fabian Piasecki 90' 1-2 Ivi López

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 8' Filip Szymczak 59' Mikael Ishak 85' Michał Skóraś 89' Filip Marchwiński 90' Artur Sobiech 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 89' Zoran Arsenić 90' Vladan Kovačević 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Jagiellonia a Raków Częstochowa podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Ľubomír Šatka Fran Tudor nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy ostre faule, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lech Poznan oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Poznań.