Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie Cracovia Krakow vs Lech Poznan: wynik końcowy 0-0

Cracovia Krakow vs Lech Poznan, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-10-23 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Cracovia Krakow a Lech Poznan.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Karol Knap 36' David Jablonsky 71'

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 51' Alan Czerwiński 55' Afonso Sousa 90' Radosław Murawski 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Villarreal.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Karol Knap Joel Pereira niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty czy gole dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow oraz Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.