Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Lech Poznan na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-08-07 15:30: wynik 1-1

Zaglebie Lubin kontra Lech Poznan, wynik 1-1. W dniu 2022-08-07 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Lubin i Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Łukasz Lakomy 57' 1-0 Cheikhou Dieng Mikael Ishak 65' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 84'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 62'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin a Lech Poznan zmierzy się z Vikingur Reykjavik. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Bartosz Kopacz Jesper Karlström raz za razem gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Zaglebie Lubin i Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.