Slask Wroclaw - Lech Poznan, wynik meczu - 0-1

Slask Wroclaw - Lech Poznan wynik meczu 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-04-01 18:30 na obiekcie sportowym Municipal Stadium Wroclaw rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Skóraś 48' 0-1 M. van der Hart

Żółte kartki Slask Wroclaw: Krzysztof Mączyński 33' Erik Expósito 34'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza. Kolejno natomiast Lech Poznan z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Wisla Plock.

Wierni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Krzysztof Mączyński nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa definitywnie, że widowiska nudzą. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Slask Wroclaw i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Municipal Stadium Wroclaw.