Spotkanie między Lech Poznan oraz Jagiellonia na stadionie Stadion Poznań dnia 2022-03-19 19:00 - 3-0

Lech Poznan - Jagiellonia wynik meczu 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Lech Poznan a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-03-19 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się Lech Poznan oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Ishak 47' 1-0 J. Karlström João Amaral 53' 2-0 J. Kamiński D. Kownacki 72' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 80'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 56' Miłosz Matysik 79'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu to Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz oraz Legia Warszawa natomiast Jagiellonia z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Filip Marchwiński Taras Romanczuk nierzadko zaserwowały własnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między drużynami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Lech Poznan i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Poznań.