Mecz Lech Poznan - Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan i Piast Gliwice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-20 19:00 na obiekcie sportowym INEA stadion odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice.

Gole strzelali: João Amaral 55' 1-0 Joel Pereira

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania - D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Piast Gliwice jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, INEA stadion.