Spotkanie Górnik Łęczna vs Lech Poznan zakończone wynikiem 1-1

Górnik Łęczna vs Lech Poznan zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2021-11-06 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Górnik Łęczna a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Lech Poznan wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: João Amaral 18' 0-1 J. Gol 79' 1-1 S. Krykun

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Lech Poznan: Pedro Rebocho 49'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter meczu to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Korona Kielce a Lech Poznan z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Garbarnia Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Pedro Rebocho częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami są zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite bramki czy asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna i Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.